SCFS6000
toote ülevaade
Osa number: SCFS6000
Tootja / bränd: Semtech
Tootekirjeldus DIODE GEN PURP 6KV 500MA AXIAL
Andmelehed: SCFS6000.pdf
RoHSi staatus Sisaldab nõuetele mittevastavat plii / RoHS-i
Varude seisukord 499 pcs stock
Laev alates Hongkong
Saadetise tee DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 499 pcs
võrdlushind (USA dollarites)
25 pcs
  • Sõnum
SCFS6000 spetsifikatsioonid
Osa number SCFS6000 Tootja Semtech Corporation
Kirjeldus DIODE GEN PURP 6KV 500MA AXIAL Lead Free status / RoHS staatus Sisaldab nõuetele mittevastavat plii / RoHS-i
Saadaval olev kogus 499 pcs Andmeleht SCFS6000.pdf
Pinge - Peak Reverse (Max) Standard Pinge - Edasi (Vf) (Max) @ Kui 500mA
Pinge - jaotus - Seeria -
RoHS staatus Bulk Pöörde taastamise aeg (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistentsus @ Kui, F - Polarisatsioon Axial
Töötemperatuur - ühenduskoht 150ns Paigaldus tüüp Through Hole
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number SCFS6000
Laiendatud kirjeldus Diode Standard 6000V (6kV) 500mA Through Hole Dioodide seadistamine 1µA @ 5000V
Kirjeldus DIODE GEN PURP 6KV 500MA AXIAL Praegune - tagasikäik @ Vr 12.6V @ 3A
Jooksev - Keskmine puhastatud (Io) (ühe dioodi kohta) 6000V (6kV) Mahtuvus @ Vr, F -55°C ~ 150°C