SCFS5000
toote ülevaade
Osa number: SCFS5000
Tootja / bränd: Semtech
Tootekirjeldus DIODE GEN PURP 5KV 500MA AXIAL
Andmelehed:
RoHSi staatus Sisaldab nõuetele mittevastavat plii / RoHS-i
Varude seisukord 616 pcs stock
Laev alates Hongkong
Saadetise tee DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 616 pcs
võrdlushind (USA dollarites)
25 pcs
  • Sõnum
SCFS5000 spetsifikatsioonid
Osa number SCFS5000 Tootja Semtech Corporation
Kirjeldus DIODE GEN PURP 5KV 500MA AXIAL Lead Free status / RoHS staatus Sisaldab nõuetele mittevastavat plii / RoHS-i
Saadaval olev kogus 616 pcs Andmeleht
Pinge - Peak Reverse (Max) Standard Pinge - Edasi (Vf) (Max) @ Kui 500mA
Pinge - jaotus - Seeria -
RoHS staatus Bulk Pöörde taastamise aeg (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistentsus @ Kui, F - Polarisatsioon Axial
Töötemperatuur - ühenduskoht 150ns Paigaldus tüüp Through Hole
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number SCFS5000
Laiendatud kirjeldus Diode Standard 5000V (5kV) 500mA Through Hole Dioodide seadistamine 1µA @ 5000V
Kirjeldus DIODE GEN PURP 5KV 500MA AXIAL Praegune - tagasikäik @ Vr 5.75V @ 500mA
Jooksev - Keskmine puhastatud (Io) (ühe dioodi kohta) 5000V (5kV) Mahtuvus @ Vr, F -55°C ~ 150°C