SCFS12000
toote ülevaade
Osa number: SCFS12000
Tootja / bränd: Semtech
Tootekirjeldus DIODE GEN PURP 12KV 1.5A AXIAL
Andmelehed: SCFS12000.pdf
RoHSi staatus Sisaldab nõuetele mittevastavat plii / RoHS-i
Varude seisukord 351 pcs stock
Laev alates Hongkong
Saadetise tee DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 351 pcs
võrdlushind (USA dollarites)
25 pcs
  • Sõnum
SCFS12000 spetsifikatsioonid
Osa number SCFS12000 Tootja Semtech Corporation
Kirjeldus DIODE GEN PURP 12KV 1.5A AXIAL Lead Free status / RoHS staatus Sisaldab nõuetele mittevastavat plii / RoHS-i
Saadaval olev kogus 351 pcs Andmeleht SCFS12000.pdf
Pinge - Peak Reverse (Max) Standard Pinge - Edasi (Vf) (Max) @ Kui 1.5A
Pinge - jaotus - Seeria -
RoHS staatus Bulk Pöörde taastamise aeg (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistentsus @ Kui, F - Polarisatsioon Axial
Töötemperatuur - ühenduskoht 150ns Paigaldus tüüp Through Hole
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number SCFS12000
Laiendatud kirjeldus Diode Standard 12000V (12kV) 1.5A Through Hole Dioodide seadistamine 5µA @ 12000V
Kirjeldus DIODE GEN PURP 12KV 1.5A AXIAL Praegune - tagasikäik @ Vr 23.4V @ 3A
Jooksev - Keskmine puhastatud (Io) (ühe dioodi kohta) 12000V (12kV) Mahtuvus @ Vr, F -55°C ~ 150°C