MFR100FTF73-412R
YageoYageo
Yageo
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: MFR100FTF73-412R
Tootja / bränd: Yageo
Tootekirjeldus RES MF 1W 1% AXIAL
Andmelehed: MFR100FTF73-412R.pdf
RoHSi staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
võrdlushind (USA dollarites)
5000 pcs
  • Sõnum
MFR100FTF73-412R spetsifikatsioonid
Osa number MFR100FTF73-412R Tootja Yageo
Kirjeldus RES MF 1W 1% AXIAL Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 2338778 pcs Andmeleht MFR100FTF73-412R.pdf
Tolerants ±1% Temperatuuri koefitsient ±100ppm/°C
Pakkuja seadme pakett Axial Suurus / mõõde 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Seeria MFR Vastupanu 412 Ohms
Võimsus (W) 1W Pakend Tape & Box (TB)
Pakett / kott Axial Töötemperatuur -55°C ~ 155°C
Lõppude arv 2 Lead Free status / RoHS staatus Lead free / RoHS Compliant
Kõrgus - istutatud (max) - Omadused -
Täpsem kirjeldus 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Koostis Metal Film