ISC0348D12
XP PowerXP Power
ISC0348D12 Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: ISC0348D12
Tootja / bränd: XP Power
Tootekirjeldus DC DC CONVERTER +/-12V 3W
Andmelehed: ISC0348D12.pdf
RoHSi staatus Plii tasuta / taotle varude kontrollimist
võrdlushind (USA dollarites)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sõnum
ISC0348D12 spetsifikatsioonid
Osa number ISC0348D12 Tootja XP Power
Kirjeldus DC DC CONVERTER +/-12V 3W Lead Free status / RoHS staatus Plii tasuta / taotle varude kontrollimist
Saadaval olev kogus 4534 pcs Andmeleht ISC0348D12.pdf
Pinge - väljund 3 - Pinge - väljund 2 -12V
Pinge - väljund 1 12V Pinge - isolatsioon 1.5kV
Pinge - sisend (min) 18V Pinge - sisend (max) 75V
Tüüp Isolated Module Suurus / mõõde 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (24.0mm x 13.7mm x 8.0mm)
Seeria ISC03 Võimsus (W) 3W
Pakend Bulk Pakett / kott 16-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Muud nimed 1470-3906
ISC0348D12-ND
Töötemperatuur -40°C ~ 100°C
Väljundite arv 2 Paigaldus tüüp Surface Mount
Omadused Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Tõhusus 80%
Täpsem kirjeldus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 125mA, 125mA 18V - 75V Input Praegune - väljund (max) 125mA, 125mA