DNR30US48
XP PowerXP Power
DNR30US48 Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: DNR30US48
Tootja / bränd: XP Power
Tootekirjeldus AC/DC CONVERTER 48V 30W
Andmelehed: DNR30US48.pdf
RoHSi staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
võrdlushind (USA dollarites)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sõnum
DNR30US48 spetsifikatsioonid
Osa number DNR30US48 Tootja XP Power
Kirjeldus AC/DC CONVERTER 48V 30W Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 2329 pcs Andmeleht DNR30US48.pdf
Pinge - väljund 4 - Pinge - väljund 3 -
Pinge - väljund 2 - Pinge - väljund 1 48V
Pinge - isolatsioon 3kV Pinge - sisend 90 ~ 264 VAC
Tüüp Enclosed Suurus / mõõde 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
Seeria DNR Võimsus (W) 30W
Muud nimed 1470-1100 Töötemperatuur -20°C ~ 70°C (With Derating)
Väljundite arv 1 Paigaldus tüüp DIN Rail
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) Not Applicable Minimaalne koormus nõutav No
Tõhusus 86% Täpsem kirjeldus Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 625mA 90 ~ 264 VAC Input
Praegune - väljund (max) 625mA Kinnitused CE