LR2010-R07FW
TT ElectronicsTT Electronics
LR2010-R07FW Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: LR2010-R07FW
Tootja / bränd: TT Electronics
Tootekirjeldus RES 0.07 OHM 1% 1W 2010
Andmelehed: LR2010-R07FW.pdf
RoHSi staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
võrdlushind (USA dollarites)
1 pcs
10 pcs
  • Sõnum
LR2010-R07FW spetsifikatsioonid
Osa number LR2010-R07FW Tootja TT Electronics
Kirjeldus RES 0.07 OHM 1% 1W 2010 Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 129452 pcs Andmeleht LR2010-R07FW.pdf
Tolerants ±1% Temperatuuri koefitsient ±100ppm/°C
Pakkuja seadme pakett 2010 Suurus / mõõde 0.206" L x 0.104" W (5.23mm x 2.64mm)
Seeria LR Vastupanu 70 mOhms
Võimsus (W) 1W Pakend Cut Tape (CT)
Pakett / kott 2010 (5025 Metric) Muud nimed 985-1204-1
Töötemperatuur -55°C ~ 150°C Lõppude arv 2
Kõrgus - istutatud (max) 0.033" (0.84mm) Omadused Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Ebaõnnestumise määr - Täpsem kirjeldus 70 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film