MVM3JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: MVM3JB100R
Tootja / bränd: Stackpole Electronics, Inc.
Tootekirjeldus RES 100 OHM 3W 5% CERAMIC VERT
Andmelehed: 1.MVM3JB100R.pdf2.MVM3JB100R.pdf
RoHSi staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
võrdlushind (USA dollarites)
1500 pcs
  • Sõnum
MVM3JB100R spetsifikatsioonid
Osa number MVM3JB100R Tootja Stackpole Electronics, Inc.
Kirjeldus RES 100 OHM 3W 5% CERAMIC VERT Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 856630 pcs Andmeleht 1.MVM3JB100R.pdf2.MVM3JB100R.pdf
Tolerants ±5% Temperatuuri koefitsient ±200ppm/°C
Pakkuja seadme pakett - Suurus / mõõde 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Seeria MVM Vastupanu 100 Ohms
Võimsus (W) 3W Pakend Bulk
Pakett / kott Radial Muud nimed MVM 3 100 5% B