SCF10000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: SCF10000
Tootja / bränd: Semtech
Tootekirjeldus DIODE GP 10KV 500MA AXIAL
Andmelehed: SCF10000.pdf
RoHSi staatus Sisaldab nõuetele mittevastavat plii / RoHS-i
Varude seisukord 419 pcs stock
Laev alates Hongkong
Saadetise tee DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 419 pcs
võrdlushind (USA dollarites)
10 pcs
  • Sõnum
SCF10000 spetsifikatsioonid
Osa number SCF10000 Tootja Semtech Corporation
Kirjeldus DIODE GP 10KV 500MA AXIAL Lead Free status / RoHS staatus Sisaldab nõuetele mittevastavat plii / RoHS-i
Saadaval olev kogus 419 pcs Andmeleht SCF10000.pdf
Pinge - Peak Reverse (Max) Standard Pinge - Edasi (Vf) (Max) @ Kui 500mA
Pinge - jaotus - Seeria -
RoHS staatus Bulk Pöörde taastamise aeg (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistentsus @ Kui, F - Polarisatsioon Axial
Töötemperatuur - ühenduskoht 150ns Paigaldus tüüp Through Hole
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number SCF10000
Laiendatud kirjeldus Diode Standard 10000V (10kV) 500mA Through Hole Dioodide seadistamine 1µA @ 10000V
Kirjeldus DIODE GP 10KV 500MA AXIAL Praegune - tagasikäik @ Vr 11.5V @ 500mA
Jooksev - Keskmine puhastatud (Io) (ühe dioodi kohta) 10000V (10kV) Mahtuvus @ Vr, F -55°C ~ 150°C