STTH2003CFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2003CFP Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: STTH2003CFP
Tootja / bränd: STMicroelectronics
Tootekirjeldus DIODE ARRAY GP 300V 10A TO220FP
Andmelehed: STTH2003CFP.pdf
RoHSi staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
võrdlushind (USA dollarites)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sõnum
STTH2003CFP spetsifikatsioonid
Osa number STTH2003CFP Tootja STMicroelectronics
Kirjeldus DIODE ARRAY GP 300V 10A TO220FP Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 53494 pcs Andmeleht STTH2003CFP.pdf
Pinge - Edasi (Vf) (Max) @ Kui 1.25V @ 10A Pinge - DC reverse (Vr) (max) 300V
Pakkuja seadme pakett TO-220FP Kiirus Fast Recovery = 200mA (Io)
Seeria - Pöörde taastamise aeg (trr) 35ns
Pakend Tube Pakett / kott TO-220-3 Full Pack
Muud nimed 497-4407-5 Töötemperatuur - ühenduskoht 175°C (Max)
Paigaldus tüüp Through Hole Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free status / RoHS staatus Lead free / RoHS Compliant Diode tüüp Standard
Dioodide seadistamine 1 Pair Common Cathode Täpsem kirjeldus Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Praegune - tagasikäik @ Vr 20µA @ 300V Jooksev - Keskmine puhastatud (Io) (ühe dioodi kohta) 10A