STPS2H100AF
STPS2H100AF
Tootjad: STMicroelectronics
Kirjeldus: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAFLAT
Laos: 766740 pcs
Lae alla: STPS2H100AF.pdf
RFQ
STPS2H100U
STPS2H100U
Tootjad: STMicroelectronics
Kirjeldus: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB
Laos: 395918 pcs
Lae alla: STPS2H100U.pdf
RFQ
STPS2545CT
STPS2545CT
Kirjeldus: DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB
Lae alla: STPS2545CT.pdf
STPS2H100A
STPS2H100A
Kirjeldus: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMA