SMP1100SCMC
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP1100SCMC Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: SMP1100SCMC
Tootja / bränd: STMicroelectronics
Tootekirjeldus TVS DIODE 90V SMB
Andmelehed: SMP1100SCMC.pdf
RoHSi staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
võrdlushind (USA dollarites)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sõnum
SMP1100SCMC spetsifikatsioonid
Osa number SMP1100SCMC Tootja STMicroelectronics
Kirjeldus TVS DIODE 90V SMB Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 184976 pcs Andmeleht SMP1100SCMC.pdf
Pinge - tagurdamine (tüüp) 90V Pinge - kinnitus (max) @ Ipp -
Pinge - jaotus (min) 110V (Typ) Tüüp Zener
Pakkuja seadme pakett SMB (DO-214AA) Seeria TRISIL™
Toiteliini kaitse No Võimsus - Peak pulss -
Pakend Tape & Reel (TR) Pakett / kott DO-214AA, SMB
Muud nimed 497-14263-2
SMP1100SCMC-ND
Töötemperatuur -40°C ~ 150°C (TJ)