LD39300DT25-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39300DT25-R Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: LD39300DT25-R
Tootja / bränd: STMicroelectronics
Tootekirjeldus IC REG LINEAR 2.5V 3A DPAK
Andmelehed: LD39300DT25-R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sõnum
LD39300DT25-R spetsifikatsioonid
Osa number LD39300DT25-R Tootja STMicroelectronics
Kirjeldus IC REG LINEAR 2.5V 3A DPAK Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 53143 pcs Andmeleht LD39300DT25-R.pdf
Pinge väljavool (max) 0.4V @ 3A Pinge - väljund (min / fikseeritud) 2.5V
Pinge - väljund (max) - Pinge - sisend (max) 6V
Pakkuja seadme pakett DPAK Seeria -
Kaitsefunktsioonid Over Current, Over Temperature Pakend Original-Reel®
Pakett / kott TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
Väljundtüüp Fixed Väljundkonfiguratsioon Positive
Muud nimed 497-6150-6 Töötemperatuur -40°C ~ 125°C
Regulaatorite arv 1 Paigaldus tüüp Surface Mount
Täpsem kirjeldus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A DPAK Praegune - Supply (Max) 2.5mA
Praegune - vaikne (Iq) 5µA Praegune - väljund 3A