LD39080DT18-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39080DT18-R Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: LD39080DT18-R
Tootja / bränd: STMicroelectronics
Tootekirjeldus IC REG LINEAR 1.8V 800MA DPAK
Andmelehed: LD39080DT18-R.pdf
RoHSi staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
võrdlushind (USA dollarites)
2500 pcs
  • Sõnum
LD39080DT18-R spetsifikatsioonid
Osa number LD39080DT18-R Tootja STMicroelectronics
Kirjeldus IC REG LINEAR 1.8V 800MA DPAK Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 137099 pcs Andmeleht LD39080DT18-R.pdf
Pinge väljavool (max) 0.3V @ 800mA Pinge - väljund (min / fikseeritud) 1.8V
Pinge - väljund (max) - Pinge - sisend (max) 6V
Pakkuja seadme pakett DPAK Seeria -
Kaitsefunktsioonid Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakend Tape & Reel (TR)
Pakett / kott TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR -
Väljundtüüp Fixed Väljundkonfiguratsioon Positive
Muud nimed 497-6013-2
LD39080DT18R
Töötemperatuur -40°C ~ 125°C
Regulaatorite arv 1 Paigaldus tüüp Surface Mount
Täpsem kirjeldus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA DPAK Praegune - vaikne (Iq) 2.5mA
Praegune - väljund 800mA Juhtimisfunktsioonid -