2STF2550
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
2STF2550 Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: 2STF2550
Tootja / bränd: STMicroelectronics
Tootekirjeldus TRANS PNP 50V 5A SOT 89
Andmelehed: 1.2STF2550.pdf2.2STF2550.pdf
RoHSi staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
võrdlushind (USA dollarites)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sõnum
2STF2550 spetsifikatsioonid
Osa number 2STF2550 Tootja STMicroelectronics
Kirjeldus TRANS PNP 50V 5A SOT 89 Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 225658 pcs Andmeleht 1.2STF2550.pdf2.2STF2550.pdf
Pinge - koguja emitteri jaotus (max) 50V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 550mV @ 300mA, 3A
Transistori tüüp PNP Pakkuja seadme pakett SOT-89-3
Seeria - Võimsus - maks 1.4W
Pakend Cut Tape (CT) Pakett / kott TO-243AA
Muud nimed 497-10028-1 Töötemperatuur 150°C (TJ)
Paigaldus tüüp Surface Mount Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free status / RoHS staatus Lead free / RoHS Compliant Sagedus - üleminek -
Täpsem kirjeldus Bipolar (BJT) Transistor PNP 50V 5A 1.4W Surface Mount SOT-89-3 DC voolu võimendus (hFE) (Min) @ Ic, Vce 110 @ 2A, 2V
Praegune - koguja piiramine (max) 100nA (ICBO) Praegune - koguja (Ic) (maksimaalne) 5A