6SW180MX
RubyconRubycon
Rubycon
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: 6SW180MX
Tootja / bränd: Rubycon
Tootekirjeldus CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
Andmelehed: 6SW180MX.pdf
RoHSi staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
võrdlushind (USA dollarites)
2000 pcs
  • Sõnum
6SW180MX spetsifikatsioonid
Osa number 6SW180MX Tootja Rubycon
Kirjeldus CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 80092 pcs Andmeleht 6SW180MX.pdf
Pinge - hinnatud 6.3V Tüüp Polymer
Tolerants ±20% Maapealne pindala maa suurus -
Suurus / mõõde 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Seeria PC-CON, SW
Hinnangud - Pakend Tape & Reel (TR)
Pakett / kott 2917 (7343 Metric) Töötemperatuur -55°C ~ 105°C
Paigaldus tüüp Surface Mount Eluaeg @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Juhtiv vahemaa - Lead Free status / RoHS staatus Lead free / RoHS Compliant
Kõrgus - istutatud (max) 0.114" (2.90mm) ESR (samaväärse seeria takistus) 9 mOhm
Täpsem kirjeldus 180µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Mahtuvus 180µF