2SLG150M
RubyconRubycon
2SLG150M Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: 2SLG150M
Tootja / bränd: Rubycon
Tootekirjeldus CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD
Andmelehed: 2SLG150M.pdf
RoHSi staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
  • Sõnum
2SLG150M spetsifikatsioonid
Osa number 2SLG150M Tootja Rubycon
Kirjeldus CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 6678 pcs Andmeleht 2SLG150M.pdf
Pinge - hinnatud 2V Tüüp Polymer
Tolerants ±20% Maapealne pindala maa suurus -
Suurus / mõõde 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Seeria PC-CON, SLG
Ripple Current @ Kõrge sagedusega 2.7A @ 100kHz Hinnangud -
Pakend Tape & Reel (TR) Pakett / kott 2917 (7343 Metric)
Muud nimed 1189-1811-2 Töötemperatuur -55°C ~ 105°C
Paigaldus tüüp Surface Mount Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 3 (168 Hours)
Eluaeg @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Juhtiv vahemaa -
Lead Free status / RoHS staatus Lead free / RoHS Compliant Kõrgus - istutatud (max) 0.043" (1.10mm)
ESR (samaväärse seeria takistus) 9 mOhm Täpsem kirjeldus 150µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus 150µF Taotlused General Purpose
Saadetis
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT vajavad tarneaega 2-4 päeva üle kogu maailma.
FedexDHLUPSTNT
PÄRAST MÜÜGILOA GARANTII
Seotud sildid
Seotud tooted
2SLG150M1.4X7.3
2SLG150M1.4X7.3
Tootjad: Rubycon
Kirjeldus: SMD CAP
Laos: 109281 pcs
Lae alla: 2SLG150M1.4X7.3.pdf
RFQ
2SLE100M1.4X7.3
2SLE100M1.4X7.3
Tootjad: Rubycon
Kirjeldus: SMD CAP
Laos: 201929 pcs
Lae alla: 2SLE100M1.4X7.3.pdf
RFQ
25PEV330M10X10.5
25PEV330M10X10.5
Kirjeldus: CAP ALUM POLY HYB 330UF 25V SMD