2.5SW270M
RubyconRubycon
2.5SW270M Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: 2.5SW270M
Tootja / bränd: Rubycon
Tootekirjeldus CAP ALUM POLY 270UF 20% 2.5V SMD
Andmelehed: 2.5SW270M.pdf
RoHSi staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
  • Sõnum
2.5SW270M spetsifikatsioonid
Osa number 2.5SW270M Tootja Rubycon
Kirjeldus CAP ALUM POLY 270UF 20% 2.5V SMD Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 2768 pcs Andmeleht 2.5SW270M.pdf
Pinge - hinnatud 2.5V Tüüp Polymer
Tolerants ±20% Maapealne pindala maa suurus 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Suurus / mõõde 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Seeria PC-CON, SW
Ripple Current @ Kõrge sagedusega 3.5A @ 100kHz Hinnangud -
Pakend Tape & Reel (TR) Pakett / kott 2917 (7343 Metric)
Muud nimed 1189-1553-2
25SW270M
Töötemperatuur -55°C ~ 105°C
Paigaldus tüüp Surface Mount Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 3 (168 Hours)
Eluaeg @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Juhtiv vahemaa -
Lead Free status / RoHS staatus Lead free / RoHS Compliant Kõrgus - istutatud (max) 0.114" (2.90mm)
ESR (samaväärse seeria takistus) 9 mOhm Täpsem kirjeldus 270µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus 270µF Taotlused General Purpose