CP20.241-R2
PULSPULS
CP20.241-R2 Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: CP20.241-R2
Tootja / bränd: PULS
Tootekirjeldus REDUNDANCY POWER SUPPLY, 480W, 1
Andmelehed: 1.CP20.241-R2.pdf2.CP20.241-R2.pdf
RoHSi staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Varude seisukord 178 pcs stock
Laev alates Hongkong
Saadetise tee DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 178 pcs
võrdlushind (USA dollarites)
1 pcs
  • Sõnum
CP20.241-R2 spetsifikatsioonid
Osa number CP20.241-R2 Tootja PULS
Kirjeldus REDUNDANCY POWER SUPPLY, 480W, 1 Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 178 pcs Andmeleht 1.CP20.241-R2.pdf2.CP20.241-R2.pdf
Pinge - väljund 4 - Pinge - väljund 3 -
Pinge - väljund 2 - Pinge - väljund 1 24V
Pinge - sisend 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 150 VDC Tüüp Enclosed
Suurus / mõõde 5.00" L x 1.89" W x 4.88" H (127.0mm x 48.0mm x 124.0mm) Seeria DIMENSION CP
Võimsus (W) 480W Muud nimed 1736-1072
Töötemperatuur -40°C ~ 70°C Väljundite arv 1
Paigaldus tüüp DIN Rail Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) Not Applicable
Minimaalne koormus nõutav - Lead Free status / RoHS staatus Lead free / RoHS Compliant
Omadused Universal Input Tõhusus 95.2%
Täpsem kirjeldus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 150 VDC Input Praegune - väljund (max) 20A