ML6040FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: ML6040FE-R52
Tootja / bränd: Ohmite
Tootekirjeldus RES 604 OHM 1/2W 1% AXIAL
Andmelehed: ML6040FE-R52.pdf
RoHSi staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
võrdlushind (USA dollarites)
40000 pcs
  • Sõnum
ML6040FE-R52 spetsifikatsioonid
Osa number ML6040FE-R52 Tootja Ohmite
Kirjeldus RES 604 OHM 1/2W 1% AXIAL Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 6581704 pcs Andmeleht ML6040FE-R52.pdf
Tolerants ±1% Temperatuuri koefitsient ±50ppm/°C
Pakkuja seadme pakett Axial Suurus / mõõde 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Seeria Metal Devil® ML Vastupanu 604 Ohms
Võimsus (W) 0.5W, 1/2W Pakend Tape & Reel (TR)
Pakett / kott Axial Muud nimed ML6040FER52
Töötemperatuur - Lõppude arv 2
Kõrgus - istutatud (max) - Omadused -
Ebaõnnestumise määr - Täpsem kirjeldus 604 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film