ML4993FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: ML4993FE-R52
Tootja / bränd: Ohmite
Tootekirjeldus RES 499K OHM 1/2W 1% AXIAL
Andmelehed: ML4993FE-R52.pdf
RoHSi staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
võrdlushind (USA dollarites)
40000 pcs
  • Sõnum
ML4993FE-R52 spetsifikatsioonid
Osa number ML4993FE-R52 Tootja Ohmite
Kirjeldus RES 499K OHM 1/2W 1% AXIAL Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 6226817 pcs Andmeleht ML4993FE-R52.pdf
Tolerants ±1% Temperatuuri koefitsient ±50ppm/°C
Pakkuja seadme pakett Axial Suurus / mõõde 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Seeria Metal Devil® ML Vastupanu 499 kOhms
Võimsus (W) 0.5W, 1/2W Pakend Tape & Reel (TR)
Pakett / kott Axial Muud nimed ML4993FER52
Töötemperatuur - Lõppude arv 2
Kõrgus - istutatud (max) - Omadused -
Ebaõnnestumise määr - Täpsem kirjeldus 499 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film