2277100-R
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: 2277100-R
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus ADAPTEC RAID 8885Q SINGLE
Andmelehed: 2277100-R.pdf
RoHSi staatus RoHS-i nõuetele vastav
Varude seisukord 94 pcs stock
Laev alates Hongkong
Saadetise tee DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 94 pcs
võrdlushind (USA dollarites)
5 pcs
  • Sõnum
2277100-R spetsifikatsioonid
Osa number 2277100-R Tootja Microsemi
Kirjeldus ADAPTEC RAID 8885Q SINGLE Lead Free status / RoHS staatus RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 94 pcs Andmeleht 2277100-R.pdf
Tüüp SAS/SATA Seeria Adaptec® 8Q
RoHS staatus RoHS Compliant Sadamate arv 16
Liides PCI Express Täpsem kirjeldus SAS/SATA Adapter Card PCI Express
Saadetis
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT vajavad tarneaega 2-4 päeva üle kogu maailma.
FedexDHLUPSTNT
PÄRAST MÜÜGILOA GARANTII
Seotud sildid
Seotud tooted
Tootjad: Phoenix Contact
Kirjeldus: CURR SENSE XFMR 1:80 400A DIN RL
Laos: 2224 pcs
Lae alla: 2277129.pdf
RFQ
Tootjad: Phoenix Contact
Kirjeldus: CURR SENSE XFMR 1:50 250A DIN RL
Laos: 2426 pcs
Lae alla:
RFQ
Lae alla: 2277093.pdf
Kirjeldus: CURR SENSE XFMR 1:160 800A DIN
Kirjeldus: CURR SENSE XFMR 250A DIN RAIL
Kirjeldus: CURR SENSE XFMR 1:20 100A DIN RL
Kirjeldus: CURR SENSE XFMR 1:30 150A DIN RL
Tootjad: Agastat Relays / TE Connectivity
Kirjeldus: CONN BNC RCPT STR 50 OHM SOLDER
Kirjeldus: CURR SENSE XFMR 1:120 600A DIN
Lae alla:
Tööstuse uudised
Rohm lisab 10 autotööstuse SiC mosfetti
„Seeria SCT3xxxxxHR kasutuselevõtt võimaldab Rohmil pakkuda tööstusharu suurimat AEC-Q101 kvali...
ON lisab SiC MOSFETe
APEC: TI arvab külgsuunas, et teha AC-dc kiip 15 mW ooterežiimis
„See seade saavutab parima tasakaalu kõrge efektiivsuse ja väga madala mürataseme vahel, vähend...
Sponsorite sisu: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
SIGLENT SVA1015X spektrianalüsaator on väga võimas ja paindlik tööriist erinevate mõõtmiste t...
Pooltööstusseadmete kulutused peaksid sel aastal vähenema 14% ja kasvavad järgmisel aastal 27%