2271100-R
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: 2271100-R
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus ADAPTEC RAID 6405 KIT
Andmelehed: 2271100-R.pdf
RoHSi staatus RoHS-i nõuetele vastav
  • Sõnum
2271100-R spetsifikatsioonid
Osa number 2271100-R Tootja Microsemi
Kirjeldus ADAPTEC RAID 6405 KIT Lead Free status / RoHS staatus RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 5707 pcs Andmeleht 2271100-R.pdf
Tüüp SAS/SATA Seeria -
RoHS staatus RoHS Compliant Sadamate arv 4
Liides PCI Express Täpsem kirjeldus SAS/SATA Adapter Card PCI Express
Saadetis
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT vajavad tarneaega 2-4 päeva üle kogu maailma.
FedexDHLUPSTNT
PÄRAST MÜÜGILOA GARANTII
Seotud sildid
Seotud tooted
Tootjad: Agastat Relays / TE Connectivity
Kirjeldus: PLUG, 2PIN WIRE TO WIRE CONNECTO
Laos: 224256 pcs
Lae alla: 2271180-1.pdf
RFQ
Tootjad: Phoenix Contact
Kirjeldus: RELAY SOLID STATE
Laos: 6414 pcs
Lae alla: 2271141.pdf
RFQ
Tootjad: Phoenix Contact
Kirjeldus: RELAY SOLID STATE
Laos: 906 pcs
Kirjeldus: RELAY SOCKET 8 POS THROUGH HOLE
Kirjeldus: SSR RELAY SPST-NO 100MA 8-48V
Lae alla:
Kirjeldus: RECEPTACLE, 2PINS WIRE TO WIRE C
Tööstuse uudised
Rohm lisab 10 autotööstuse SiC mosfetti
„Seeria SCT3xxxxxHR kasutuselevõtt võimaldab Rohmil pakkuda tööstusharu suurimat AEC-Q101 kvali...
ON lisab SiC MOSFETe
APEC: TI arvab külgsuunas, et teha AC-dc kiip 15 mW ooterežiimis
„See seade saavutab parima tasakaalu kõrge efektiivsuse ja väga madala mürataseme vahel, vähend...
Sponsorite sisu: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
SIGLENT SVA1015X spektrianalüsaator on väga võimas ja paindlik tööriist erinevate mõõtmiste t...
Pooltööstusseadmete kulutused peaksid sel aastal vähenema 14% ja kasvavad järgmisel aastal 27%