INT070ATFT
DisplaytechDisplaytech
INT070ATFT Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: INT070ATFT
Tootja / bränd: Displaytech
Tootekirjeldus LCD DISP TFT 7.0" 800X480
Andmelehed: 1.INT070ATFT.pdf2.INT070ATFT.pdf3.INT070ATFT.pdf
RoHSi staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Varude seisukord 999 pcs stock
Laev alates Hongkong
Saadetise tee DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 999 pcs
võrdlushind (USA dollarites)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sõnum
INT070ATFT spetsifikatsioonid
Osa number INT070ATFT Tootja Displaytech
Kirjeldus LCD DISP TFT 7.0" 800X480 Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 999 pcs Andmeleht 1.INT070ATFT.pdf2.INT070ATFT.pdf3.INT070ATFT.pdf
Vaatluspiirkond 154.08mm W x 85.92mm H Puuteekraan -
Seeria - Muud nimed 1756-1033
Liides Parallel Graafika värv Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pikslid 800 x 480
Dot Pitch - Kuva tüüp TFT - Color
Kuva režiim Transmissive Diagonaaliga ekraani suurus 7" (177.80mm)
Täpsem kirjeldus Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel 7" (177.80mm) 800 x 480 Taustavalgus LED
Taustavärv -
Saadetis
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT vajavad tarneaega 2-4 päeva üle kogu maailma.
FedexDHLUPSTNT
PÄRAST MÜÜGILOA GARANTII
Seotud sildid
Seotud tooted
INTERNET350U
INTERNET350U
Tootjad: Tripp Lite
Kirjeldus: UPS 350VA 180W 120V 6OUT W/RJ11
Laos: 1535 pcs
Lae alla: INTERNET350U.pdf
RFQ
INT070ATFT-TS
INT070ATFT-TS
Tootjad: Displaytech
Kirjeldus: LCD DISP TFT 7.0" 800X480