SC1206-R22
BelBel
Bel
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: SC1206-R22
Tootja / bränd: Bel
Tootekirjeldus FIXED IND 220NH 1.35A 140 MOHM
Andmelehed: SC1206-R22.pdf
RoHSi staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
võrdlushind (USA dollarites)
1500 pcs
  • Sõnum
SC1206-R22 spetsifikatsioonid
Osa number SC1206-R22 Tootja Bel
Kirjeldus FIXED IND 220NH 1.35A 140 MOHM Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 302549 pcs Andmeleht SC1206-R22.pdf
Tüüp Wirewound Tolerants ±30%
Pakkuja seadme pakett - Suurus / mõõde 0.138" L x 0.071" W (3.50mm x 1.80mm)
Varjestus Unshielded Seeria SC1206
Hinnangud - Q @ Freq -
Pakend Tape & Reel (TR) Pakett / kott Nonstandard
Töötemperatuur -40°C ~ 125°C Paigaldus tüüp Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Materjal - tuum -
Lead Free status / RoHS staatus Lead free / RoHS Compliant Induktiivsagedus - test 1MHz
Induktiivsus 220nH Kõrgus - istutatud (max) 0.079" (2.00mm)
Sagedus - Self Resonant - Täpsem kirjeldus 220nH Unshielded Wirewound Inductor 1.35A 140 mOhm Max Nonstandard
DC-takistus (DCR) 140 mOhm Max Praegune hindamine 1.35A
Praegune - küllastus 850mA
Saadetis
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT vajavad tarneaega 2-4 päeva üle kogu maailma.
FedexDHLUPSTNT
PÄRAST MÜÜGILOA GARANTII
Seotud sildid
Seotud tooted
SC1206-R12
SC1206-R12
Tootjad: Bel
Kirjeldus: FIXED IND 120NH 1.6A 112 MOHM
Laos: 310178 pcs
Lae alla: SC1206-R12.pdf
RFQ
SC120SKTRT
SC120SKTRT
Tootjad: Semtech
Kirjeldus: IC REG BOOST ADJ/3.3V 0.9A SOT23
Laos: 60096 pcs
Lae alla: SC120SKTRT.pdf
RFQ
SC1206-220
SC1206-220
Tootjad: Bel
Kirjeldus: FIXED IND 22UH 250MA 3.9 OHM SMD
Lae alla: SC1206-220.pdf
Kirjeldus: FIXED IND 100UH 220MA 4.55 OHM
Lae alla: SC1210-101.pdf
Kirjeldus: FIXED IND 47UH 150MA 10.4 OHM
SC120ULTRT
SC120ULTRT
Tootjad: Semtech
Kirjeldus: IC REG BOOST ADJ/3.3V 0.9A 6MLPD
Lae alla: SC120ULTRT.pdf
SC1206-2R2
SC1206-2R2
Kirjeldus: FIXED IND 2.2UH 660MA 533 MOHM
Lae alla: SC1206-2R2.pdf
SC1210-1R0
SC1210-1R0
Kirjeldus: FIXED IND 1UH 1.25A 117 MOHM SMD
Lae alla: SC1210-1R0.pdf
Kirjeldus: FIXED IND 1UH 780MA 364 MOHM SMD
Lae alla: SC1206-1R0.pdf
SC1206-4R7
SC1206-4R7
Kirjeldus: FIXED IND 4.7UH 580MA 845 MOHM
Lae alla: SC1206-4R7.pdf
SC1206-R47
SC1206-R47
Kirjeldus: FIXED IND 470NH 1.08A 210 MOHM
Lae alla: SC1206-R47.pdf
Kirjeldus: FIXED IND 10UH 700MA 572 MOHM
Tööstuse uudised
Rohm lisab 10 autotööstuse SiC mosfetti
„Seeria SCT3xxxxxHR kasutuselevõtt võimaldab Rohmil pakkuda tööstusharu suurimat AEC-Q101 kvali...
ON lisab SiC MOSFETe
APEC: TI arvab külgsuunas, et teha AC-dc kiip 15 mW ooterežiimis
„See seade saavutab parima tasakaalu kõrge efektiivsuse ja väga madala mürataseme vahel, vähend...
Sponsorite sisu: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
SIGLENT SVA1015X spektrianalüsaator on väga võimas ja paindlik tööriist erinevate mõõtmiste t...
Pooltööstusseadmete kulutused peaksid sel aastal vähenema 14% ja kasvavad järgmisel aastal 27%