H412R7BYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H412R7BYA Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: H412R7BYA
Tootja / bränd: AMP Connectors / TE Connectivity
Tootekirjeldus RES 12.7 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Andmelehed: 1.H412R7BYA.pdf2.H412R7BYA.pdf
RoHSi staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
võrdlushind (USA dollarites)
250 pcs
  • Sõnum
H412R7BYA spetsifikatsioonid
Osa number H412R7BYA Tootja AMP Connectors / TE Connectivity
Kirjeldus RES 12.7 OHM 1/2W 0.1% AXIAL Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 84065 pcs Andmeleht 1.H412R7BYA.pdf2.H412R7BYA.pdf
Tolerants ±0.1% Temperatuuri koefitsient ±15ppm/°C
Pakkuja seadme pakett Axial Suurus / mõõde 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Seeria Holco, Holsworthy Vastupanu 12.7 Ohms
Võimsus (W) 0.5W, 1/2W Pakend Bulk
Pakett / kott Axial Muud nimed 1-1879657-1
1-1879657-1-ND
Töötemperatuur -55°C ~ 155°C Lõppude arv 2
Kõrgus - istutatud (max) - Omadused Pulse Withstanding
Ebaõnnestumise määr - Täpsem kirjeldus 12.7 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film