SMBJ58CE3/TR13
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
SMBJ58CE3/TR13 Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: SMBJ58CE3/TR13
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus TVS DIODE 58VWM 103VC SMBJ
Andmelehed: SMBJ58CE3/TR13.pdf
RoHSi staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
võrdlushind (USA dollarites)
3000 pcs
  • Sõnum
SMBJ58CE3/TR13 spetsifikatsioonid
Osa number SMBJ58CE3/TR13 Tootja Microsemi Corporation
Saadaval olev kogus 369659 pcs Andmeleht SMBJ58CE3/TR13.pdf
Pinge - kinnitus (max) @ Ipp 64.4V Pinge - purunemine 1
Pinge - jaotus (min) 58V Pinge - jaotus SMBJ (DO-214AA)
Tüüp Zener Seeria -
RoHS staatus Tape & Reel (TR) Ripple Current - madal sagedus General Purpose
Toiteliini kaitse 600W Võimsus - Peak pulss 5.8A
Polarisatsioon DO-214AA, SMB Töötemperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
Paigaldus tüüp Surface Mount Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited)
Tootja Partii number SMBJ58CE3/TR13 Kirjeldus TVS DIODE 58VWM 103VC SMBJ
Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs) 103V Mahtuvus @ sagedus -