SMBJ5350BE3/TR13
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
SMBJ5350BE3/TR13 Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: SMBJ5350BE3/TR13
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus DIODE ZENER 13V 5W SMBJ
Andmelehed: SMBJ5350BE3/TR13.pdf
RoHSi staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
võrdlushind (USA dollarites)
3000 pcs
  • Sõnum
SMBJ5350BE3/TR13 spetsifikatsioonid
Osa number SMBJ5350BE3/TR13 Tootja Microsemi Corporation
Kirjeldus DIODE ZENER 13V 5W SMBJ Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 147657 pcs Andmeleht SMBJ5350BE3/TR13.pdf
Pinge - isolatsioon 2.5 Ohm Pinge - jaotus SMBJ (DO-214AA)
Seeria - RoHS staatus Tape & Reel (TR)
Võimsus - maks 5W Polarisatsioon DO-214AA, SMB
Töötemperatuur -65°C ~ 150°C Paigaldus tüüp Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number SMBJ5350BE3/TR13
Impedants (max) (Zzt) 13V Laiendatud kirjeldus Zener Diode 5W ±5% Surface Mount SMBJ (DO-214AA)
ESR (samaväärse seeria takistus) ±5% Dioodide seadistamine 1µA @ 9.4V
Kirjeldus DIODE ZENER 13V 5W SMBJ Praegune - tagasikäik @ Vr 1.2V @ 1A