MXSMLJ78CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ78CAE3 Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: MXSMLJ78CAE3
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AB
Andmelehed: MXSMLJ78CAE3.pdf
  • Sõnum
MXSMLJ78CAE3 spetsifikatsioonid
Osa number MXSMLJ78CAE3 Tootja Microsemi Corporation
Saadaval olev kogus 6078 pcs Andmeleht MXSMLJ78CAE3.pdf
Pinge - kinnitus (max) @ Ipp 86.7V Pinge - purunemine 1
Pinge - jaotus (min) 78V Pinge - jaotus DO-214AB
Tüüp Zener Seeria Military, MIL-PRF-19500
RoHS staatus Bulk Ripple Current - madal sagedus General Purpose
Toiteliini kaitse 3000W (3kW) Võimsus - Peak pulss 22.8A
Polarisatsioon DO-214AB, SMC Muud nimed 1086-15102
1086-15102-MIL
Töötemperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) Paigaldus tüüp Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number MXSMLJ78CAE3
Kirjeldus TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AB Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs) 126V
Mahtuvus @ sagedus - Kahepoolsed kanalid No
Saadetis
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT vajavad tarneaega 2-4 päeva üle kogu maailma.
FedexDHLUPSTNT
PÄRAST MÜÜGILOA GARANTII
Seotud sildid
Seotud tooted
MXSMLJ78A
MXSMLJ78A
Tootjad: Microsemi
Kirjeldus: TVS DIODE 78V 126V DO214AB