MXSMLJ58CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ58CAE3 Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: MXSMLJ58CAE3
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB
Andmelehed: MXSMLJ58CAE3.pdf
  • Sõnum
MXSMLJ58CAE3 spetsifikatsioonid
Osa number MXSMLJ58CAE3 Tootja Microsemi Corporation
Saadaval olev kogus 6050 pcs Andmeleht MXSMLJ58CAE3.pdf
Pinge - kinnitus (max) @ Ipp 64.4V Pinge - purunemine 1
Pinge - jaotus (min) 58V Pinge - jaotus DO-214AB
Tüüp Zener Seeria Military, MIL-PRF-19500
RoHS staatus Bulk Ripple Current - madal sagedus General Purpose
Toiteliini kaitse 3000W (3kW) Võimsus - Peak pulss 32A
Polarisatsioon DO-214AB, SMC Muud nimed 1086-15066
1086-15066-MIL
Töötemperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) Paigaldus tüüp Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number MXSMLJ58CAE3
Kirjeldus TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs) 93.6V