MXSMCJ75AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMCJ75AE3 Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: MXSMCJ75AE3
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
Andmelehed: MXSMCJ75AE3.pdf
  • Sõnum
MXSMCJ75AE3 spetsifikatsioonid
Osa number MXSMCJ75AE3 Tootja Microsemi Corporation
Saadaval olev kogus 4610 pcs Andmeleht MXSMCJ75AE3.pdf
Pinge - tagurdamine (tüüp) 1 Pinge - kinnitus (max) @ Ipp 83.3V
Pinge - jaotus (min) 75V Pinge - jaotus DO-214AB (SMCJ)
Tüüp Zener Seeria Military, MIL-PRF-19500
RoHS staatus Bulk Ripple Current - madal sagedus General Purpose
Toiteliini kaitse 1500W (1.5kW) Võimsus - Peak pulss 12.4A
Polarisatsioon DO-214AB, SMC Muud nimed 1086-14642
1086-14642-MIL
Töötemperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) Paigaldus tüüp Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number MXSMCJ75AE3
Kirjeldus TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs) 121V