MXSMCG58A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: MXSMCG58A
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO215AB
Andmelehed: MXSMCG58A.pdf
  • Sõnum
MXSMCG58A spetsifikatsioonid
Osa number MXSMCG58A Tootja Microsemi Corporation
Saadaval olev kogus 5983 pcs Andmeleht MXSMCG58A.pdf
Pinge - tagurdamine (tüüp) 1 Pinge - kinnitus (max) @ Ipp 64.4V
Pinge - jaotus (min) 58V Pinge - jaotus SMCG (DO-215AB)
Tüüp Zener Seeria Military, MIL-PRF-19500
RoHS staatus Bulk Ripple Current - madal sagedus General Purpose
Toiteliini kaitse 1500W (1.5kW) Võimsus - Peak pulss 16A
Polarisatsioon DO-215AB, SMC Gull Wing Muud nimed 1086-14339
1086-14339-MIL
Töötemperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) Paigaldus tüüp Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number MXSMCG58A
Kirjeldus TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO215AB Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs) 93.6V