MXSMBJ28AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ28AE3 Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: MXSMBJ28AE3
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA
Andmelehed: MXSMBJ28AE3.pdf
RoHSi staatus Sisaldab nõuetele mittevastavat plii / RoHS-i
võrdlushind (USA dollarites)
100 pcs
  • Sõnum
MXSMBJ28AE3 spetsifikatsioonid
Osa number MXSMBJ28AE3 Tootja Microsemi Corporation
Saadaval olev kogus 3604 pcs Andmeleht MXSMBJ28AE3.pdf
Pinge - tagurdamine (tüüp) 1 Pinge - kinnitus (max) @ Ipp 31.1V
Pinge - jaotus (min) 28V Pinge - jaotus SMBJ (DO-214AA)
Tüüp Zener Seeria Military, MIL-PRF-19500
RoHS staatus Bulk Ripple Current - madal sagedus General Purpose
Toiteliini kaitse 600W Võimsus - Peak pulss 13.2A
Polarisatsioon DO-214AA, SMB Muud nimed 1086-14074
1086-14074-MIL
Töötemperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) Paigaldus tüüp Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number MXSMBJ28AE3
Kirjeldus TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs) 45.4V