MXLSMLJ12CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ12CAE3 Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: MXLSMLJ12CAE3
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Andmelehed: MXLSMLJ12CAE3.pdf
RoHSi staatus Sisaldab nõuetele mittevastavat plii / RoHS-i
võrdlushind (USA dollarites)
100 pcs
  • Sõnum
MXLSMLJ12CAE3 spetsifikatsioonid
Osa number MXLSMLJ12CAE3 Tootja Microsemi Corporation
Saadaval olev kogus 6809 pcs Andmeleht MXLSMLJ12CAE3.pdf
Pinge - kinnitus (max) @ Ipp 13.3V Pinge - purunemine 1
Pinge - jaotus (min) 12V Pinge - jaotus DO-214AB
Tüüp Zener Seeria Military, MIL-PRF-19500
RoHS staatus Bulk Ripple Current - madal sagedus General Purpose
Toiteliini kaitse 3000W (3kW) Võimsus - Peak pulss 150.6A
Polarisatsioon DO-214AB, SMC Muud nimed 1086-12518
1086-12518-MIL
Töötemperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) Paigaldus tüüp Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number MXLSMLJ12CAE3
Kirjeldus TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs) 19.9V