MXLSMLG75CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: MXLSMLG75CA
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus TVS DIODE 75VWM 121VC DO215AB
Andmelehed: MXLSMLG75CA.pdf
RoHSi staatus Sisaldab nõuetele mittevastavat plii / RoHS-i
võrdlushind (USA dollarites)
100 pcs
  • Sõnum
MXLSMLG75CA spetsifikatsioonid
Osa number MXLSMLG75CA Tootja Microsemi Corporation
Saadaval olev kogus 5716 pcs Andmeleht MXLSMLG75CA.pdf
Pinge - kinnitus (max) @ Ipp 83.3V Pinge - purunemine 1
Pinge - jaotus (min) 75V Pinge - jaotus SMLG (DO-215AB)
Tüüp Zener Seeria Military, MIL-PRF-19500
RoHS staatus Bulk Ripple Current - madal sagedus General Purpose
Toiteliini kaitse 3000W (3kW) Võimsus - Peak pulss 24.8A
Polarisatsioon DO-215AB, SMC Gull Wing Muud nimed 1086-12469
1086-12469-MIL
Töötemperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) Paigaldus tüüp Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number MXLSMLG75CA
Kirjeldus TVS DIODE 75VWM 121VC DO215AB Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs) 121V