MXLSMCGLCE120A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: MXLSMCGLCE120A
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus TVS DIODE 120VWM 193VC DO215AB
Andmelehed: MXLSMCGLCE120A.pdf
RoHSi staatus Sisaldab nõuetele mittevastavat plii / RoHS-i
  • Sõnum
MXLSMCGLCE120A spetsifikatsioonid
Osa number MXLSMCGLCE120A Tootja Microsemi Corporation
Saadaval olev kogus 3852 pcs Andmeleht MXLSMCGLCE120A.pdf
Pinge - tagurdamine (tüüp) 1 Pinge - kinnitus (max) @ Ipp 133V
Pinge - jaotus (min) 120V Pinge - jaotus SMCG (DO-215AB)
Tüüp Zener Seeria Military, MIL-PRF-19500
RoHS staatus Bulk Ripple Current - madal sagedus General Purpose
Toiteliini kaitse 1500W (1.5kW) Võimsus - Peak pulss 7.8A
Polarisatsioon DO-215AB, SMC Gull Wing Muud nimed 1086-11963
1086-11963-MIL
Töötemperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) Paigaldus tüüp Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number MXLSMCGLCE120A
Kirjeldus TVS DIODE 120VWM 193VC DO215AB Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs) 193V
Mahtuvus @ sagedus 90pF @ 1MHz Kahepoolsed kanalid No