MPLAD6.5KP120CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD6.5KP120CAE3 Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: MPLAD6.5KP120CAE3
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus TVS DIODE 120VWM 193VC PLAD
Andmelehed:
RoHSi staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
võrdlushind (USA dollarites)
163 pcs
  • Sõnum
MPLAD6.5KP120CAE3 spetsifikatsioonid
Osa number MPLAD6.5KP120CAE3 Tootja Microsemi Corporation
Saadaval olev kogus 14296 pcs Andmeleht
Pinge - kinnitus (max) @ Ipp 133V Pinge - purunemine 1
Pinge - jaotus (min) 120V Pinge - jaotus PLAD
Tüüp Zener Seeria -
RoHS staatus Bulk Ripple Current - madal sagedus General Purpose
Toiteliini kaitse 6500W (6.5kW) Võimsus - Peak pulss 33.6A
Polarisatsioon Nonstandard SMD Muud nimed 1086-7523
1086-7523-MIL
Töötemperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) Paigaldus tüüp Surface Mount
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number MPLAD6.5KP120CAE3
Kirjeldus TVS DIODE 120VWM 193VC PLAD Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs) 193V