MA15KP220AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MA15KP220AE3 Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: MA15KP220AE3
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus TVS DIODE 220VWM 356VC DO204AR
Andmelehed: MA15KP220AE3.pdf
RoHSi staatus Sisaldab nõuetele mittevastavat plii / RoHS-i
  • Sõnum
MA15KP220AE3 spetsifikatsioonid
Osa number MA15KP220AE3 Tootja Microsemi Corporation
Saadaval olev kogus 3219 pcs Andmeleht MA15KP220AE3.pdf
Pinge - tagurdamine (tüüp) 1 Pinge - kinnitus (max) @ Ipp 245V
Pinge - jaotus (min) 220V Pinge - jaotus DO-204AR
Tüüp Zener Seeria Military, MIL-PRF-19500
RoHS staatus Bulk Ripple Current - madal sagedus General Purpose
Toiteliini kaitse 15000W (15kW) Võimsus - Peak pulss 42A
Polarisatsioon DO-204AR, Axial Muud nimed 1086-3772
1086-3772-MIL
Töötemperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) Paigaldus tüüp Through Hole
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number MA15KP220AE3
Kirjeldus TVS DIODE 220VWM 356VC DO204AR Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs) 356V