MA1.5KE7.5A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MA1.5KE7.5A Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: MA1.5KE7.5A
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO204AR
Andmelehed: MA1.5KE7.5A.pdf
RoHSi staatus Sisaldab nõuetele mittevastavat plii / RoHS-i
  • Sõnum
MA1.5KE7.5A spetsifikatsioonid
Osa number MA1.5KE7.5A Tootja Microsemi Corporation
Saadaval olev kogus 5709 pcs Andmeleht MA1.5KE7.5A.pdf
Pinge - tagurdamine (tüüp) 1 Pinge - kinnitus (max) @ Ipp 7.13V
Pinge - jaotus (min) 6.4V Pinge - jaotus DO-204AR
Tüüp Zener Seeria Military, MIL-PRF-19500
RoHS staatus Bulk Ripple Current - madal sagedus General Purpose
Toiteliini kaitse 1500W (1.5kW) Võimsus - Peak pulss 132A
Polarisatsioon DO-204AR, Axial Muud nimed 1086-3711
1086-3711-MIL
Töötemperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) Paigaldus tüüp Through Hole
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number MA1.5KE7.5A
Kirjeldus TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO204AR Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs) 11.3V