MA1.5KE56CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MA1.5KE56CA Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: MA1.5KE56CA
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus TVS DIODE 47.8VWM 77VC DO204AR
Andmelehed: MA1.5KE56CA.pdf
RoHSi staatus Sisaldab nõuetele mittevastavat plii / RoHS-i
  • Sõnum
MA1.5KE56CA spetsifikatsioonid
Osa number MA1.5KE56CA Tootja Microsemi Corporation
Saadaval olev kogus 3921 pcs Andmeleht MA1.5KE56CA.pdf
Pinge - kinnitus (max) @ Ipp 53.2V Pinge - purunemine 1
Pinge - jaotus (min) 47.8V Pinge - jaotus DO-204AR
Tüüp Zener Seeria Military, MIL-PRF-19500
RoHS staatus Bulk Ripple Current - madal sagedus General Purpose
Toiteliini kaitse 1500W (1.5kW) Võimsus - Peak pulss 19.5A
Polarisatsioon DO-204AR, Axial Muud nimed 1086-3697
1086-3697-MIL
Töötemperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) Paigaldus tüüp Through Hole
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number MA1.5KE56CA
Kirjeldus TVS DIODE 47.8VWM 77VC DO204AR Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs) 77V