M15KP160A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M15KP160A Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: M15KP160A
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus TVS DIODE 160VWM 259VC DO204AR
Andmelehed: M15KP160A.pdf
RoHSi staatus Sisaldab nõuetele mittevastavat plii / RoHS-i
  • Sõnum
M15KP160A spetsifikatsioonid
Osa number M15KP160A Tootja Microsemi Corporation
Saadaval olev kogus 6408 pcs Andmeleht M15KP160A.pdf
Pinge - tagurdamine (tüüp) 1 Pinge - kinnitus (max) @ Ipp 178V
Pinge - jaotus (min) 160V Pinge - jaotus DO-204AR
Tüüp Zener Seeria Military, MIL-PRF-19500
RoHS staatus Bulk Ripple Current - madal sagedus General Purpose
Toiteliini kaitse 15000W (15kW) Võimsus - Peak pulss 58A
Polarisatsioon DO-204AR, Axial Muud nimed 1086-3287
1086-3287-MIL
Töötemperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) Paigaldus tüüp Through Hole
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number M15KP160A
Kirjeldus TVS DIODE 160VWM 259VC DO204AR Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs) 259V