M15KP120AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M15KP120AE3 Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: M15KP120AE3
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus TVS DIODE 120VWM 193VC DO204AR
Andmelehed: M15KP120AE3.pdf
RoHSi staatus Sisaldab nõuetele mittevastavat plii / RoHS-i
  • Sõnum
M15KP120AE3 spetsifikatsioonid
Osa number M15KP120AE3 Tootja Microsemi Corporation
Saadaval olev kogus 2830 pcs Andmeleht M15KP120AE3.pdf
Pinge - tagurdamine (tüüp) 1 Pinge - kinnitus (max) @ Ipp 133V
Pinge - jaotus (min) 120V Pinge - jaotus DO-204AR
Tüüp Zener Seeria Military, MIL-PRF-19500
RoHS staatus Bulk Ripple Current - madal sagedus General Purpose
Toiteliini kaitse 15000W (15kW) Võimsus - Peak pulss 78A
Polarisatsioon DO-204AR, Axial Muud nimed 1086-3276
1086-3276-MIL
Töötemperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) Paigaldus tüüp Through Hole
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number M15KP120AE3
Kirjeldus TVS DIODE 120VWM 193VC DO204AR Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs) 193V