M15KP110A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M15KP110A Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: M15KP110A
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus TVS DIODE 110VWM 178VC DO204AR
Andmelehed: M15KP110A.pdf
RoHSi staatus Sisaldab nõuetele mittevastavat plii / RoHS-i
  • Sõnum
M15KP110A spetsifikatsioonid
Osa number M15KP110A Tootja Microsemi Corporation
Saadaval olev kogus 4895 pcs Andmeleht M15KP110A.pdf
Pinge - tagurdamine (tüüp) 1 Pinge - kinnitus (max) @ Ipp 122V
Pinge - jaotus (min) 110V Pinge - jaotus DO-204AR
Tüüp Zener Seeria Military, MIL-PRF-19500
RoHS staatus Bulk Ripple Current - madal sagedus General Purpose
Toiteliini kaitse 15000W (15kW) Võimsus - Peak pulss 84A
Polarisatsioon DO-204AR, Axial Muud nimed 1086-3271
1086-3271-MIL
Töötemperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) Paigaldus tüüp Through Hole
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number M15KP110A
Kirjeldus TVS DIODE 110VWM 178VC DO204AR Praegus - Peak pulss (10 / 1000μs) 178V