2EZ56DE3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
2EZ56DE3/TR12 Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: 2EZ56DE3/TR12
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus DIODE ZENER 56V 2W DO204AL
Andmelehed: 2EZ56DE3/TR12.pdf
RoHSi staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
võrdlushind (USA dollarites)
4000 pcs
  • Sõnum
2EZ56DE3/TR12 spetsifikatsioonid
Osa number 2EZ56DE3/TR12 Tootja Microsemi Corporation
Kirjeldus DIODE ZENER 56V 2W DO204AL Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 127649 pcs Andmeleht 2EZ56DE3/TR12.pdf
Pinge - isolatsioon 55 Ohm Pinge - jaotus DO-204AL (DO-41)
Seeria - RoHS staatus Tape & Reel (TR)
Võimsus - maks 2W Polarisatsioon DO-204AL, DO-41, Axial
Töötemperatuur -65°C ~ 150°C Paigaldus tüüp Through Hole
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number 2EZ56DE3/TR12
Impedants (max) (Zzt) 56V Laiendatud kirjeldus Zener Diode 2W ±20% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (samaväärse seeria takistus) ±20% Dioodide seadistamine 500nA @ 42.6V
Kirjeldus DIODE ZENER 56V 2W DO204AL Praegune - tagasikäik @ Vr 1.2V @ 200mA