1N5941CP/TR8
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
1N5941CP/TR8 Image
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: 1N5941CP/TR8
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus DIODE ZENER 47V 1.5W DO204AL
Andmelehed: 1N5941CP/TR8.pdf
RoHSi staatus Sisaldab nõuetele mittevastavat plii / RoHS-i
võrdlushind (USA dollarites)
1500 pcs
  • Sõnum
1N5941CP/TR8 spetsifikatsioonid
Osa number 1N5941CP/TR8 Tootja Microsemi Corporation
Kirjeldus DIODE ZENER 47V 1.5W DO204AL Lead Free status / RoHS staatus Sisaldab nõuetele mittevastavat plii / RoHS-i
Saadaval olev kogus 63876 pcs Andmeleht 1N5941CP/TR8.pdf
Pinge - isolatsioon 67 Ohm Pinge - jaotus DO-204AL (DO-41)
Seeria - RoHS staatus Tape & Reel (TR)
Võimsus - maks 1.5W Polarisatsioon DO-204AL, DO-41, Axial
Töötemperatuur -65°C ~ 150°C Paigaldus tüüp Through Hole
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number 1N5941CP/TR8
Impedants (max) (Zzt) 47V Laiendatud kirjeldus Zener Diode 1.5W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (samaväärse seeria takistus) ±2% Dioodide seadistamine 1µA @ 35.8V
Kirjeldus DIODE ZENER 47V 1.5W DO204AL Praegune - tagasikäik @ Vr 1.2V @ 200mA