1N5371AE3/TR12
toote ülevaade
Osa number: 1N5371AE3/TR12
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus DIODE ZENER 60V 5W T18
Andmelehed: 1N5371AE3/TR12.pdf
RoHSi staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
  • Sõnum
1N5371AE3/TR12 spetsifikatsioonid
Osa number 1N5371AE3/TR12 Tootja Microsemi Corporation
Kirjeldus DIODE ZENER 60V 5W T18 Lead Free status / RoHS staatus Plii vaba / RoHS-i nõuetele vastav
Saadaval olev kogus 48049 pcs Andmeleht 1N5371AE3/TR12.pdf
Pinge - isolatsioon 40 Ohm Pinge - jaotus T-18
Seeria - RoHS staatus Tape & Reel (TR)
Võimsus - maks 5W Polarisatsioon T-18, Axial
Töötemperatuur -65°C ~ 150°C Paigaldus tüüp Through Hole
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number 1N5371AE3/TR12
Impedants (max) (Zzt) 60V Laiendatud kirjeldus Zener Diode 5W ±10% Through Hole T-18
ESR (samaväärse seeria takistus) ±10% Dioodide seadistamine 500nA @ 43V
Kirjeldus DIODE ZENER 60V 5W T18 Praegune - tagasikäik @ Vr 1.2V @ 1A