1N5340/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Pilt võib olla esindus. Vaadake toote üksikasju.
toote ülevaade
Osa number: 1N5340/TR12
Tootja / bränd: Microsemi
Tootekirjeldus DIODE ZENER 6V 5W T18
Andmelehed: 1N5340/TR12.pdf
RoHSi staatus Sisaldab nõuetele mittevastavat plii / RoHS-i
võrdlushind (USA dollarites)
3000 pcs
  • Sõnum
1N5340/TR12 spetsifikatsioonid
Osa number 1N5340/TR12 Tootja Microsemi Corporation
Kirjeldus DIODE ZENER 6V 5W T18 Lead Free status / RoHS staatus Sisaldab nõuetele mittevastavat plii / RoHS-i
Saadaval olev kogus 52629 pcs Andmeleht 1N5340/TR12.pdf
Pinge - isolatsioon 1 Ohm Pinge - jaotus T-18
Seeria - RoHS staatus Tape & Reel (TR)
Võimsus - maks 5W Polarisatsioon T-18, Axial
Töötemperatuur -65°C ~ 150°C Paigaldus tüüp Through Hole
Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) 1 (Unlimited) Tootja Partii number 1N5340/TR12
Impedants (max) (Zzt) 6V Laiendatud kirjeldus Zener Diode 5W ±20% Through Hole T-18
ESR (samaväärse seeria takistus) ±20% Dioodide seadistamine 1µA @ 3V
Kirjeldus DIODE ZENER 6V 5W T18 Praegune - tagasikäik @ Vr 1.2V @ 1A